Розпродаж! Система зворотнього осмосу Filter1 RO 6-36M з мінералізатором Збільшити для перегляду

Система зворотнього осмосу Filter1 RO 6-36M з мінералізатором

MO636MF1

Новий товар

Система зворотнього осмосу Filter1 RO 6-36M для фільтрації води від шкідливих домішок, бактерій і вірусів. Підбір, швидка доставка по всій Україні

Детальніше

2 950 грн.

Інформація

 Переваги системи зворотного осмосу Filter1 RO 6-36M з мінералізатором

- Ідеально для дитячого харчування

- 6 етапів очищення

- економічний

- приємний смак

- мінералізатор

- 5,7 літрів на годину

- Гарантія 12 місяців

Характеристика системи зворотного осмосу Filter1 RO 6-36M з мінералізатором

Фільтр RO 6-36M від торгової марки Filter1 - це 6-ступінчаста система зворотного осмосу, що очищає воду від 99,8% всіх різновидів домішок. На відміну від інших типів систем фільтрації, зворотний осмос нейтралізує віруси і бактерії, роблячи воду цілком безпечною без необхідності кип'ятіння.

Головна особливість системи зворотного осмосу Filter1 RO 6-36M - наявність мінералізатора. Ви отримуєте не просто чисту воду, а насичену оптимальним для людського організму мінеральним складом.

Технологія зворотного осмосу Filter1 RO 6-36M

Центральним елементом системи зворотного осмосу є напівпроникна полімерна мембрана. На відміну від проточних систем очищення, де вода рухається перпендикулярно фільтруючому елементу, на мембрану вона надходить паралельно її поверхні.

При створенні тиску з зовнішнього боку мембрани більше осмотичного, вода буде проникати в її пори. Вони настільки малі, що пропускають тільки молекули води і розчиненого в ній кисню. Всі частинки забруднень утримуються мембраною і відводяться потоком води в каналізацію.

Очищена вода може використовуватися для пиття, приготування їжі та напоїв, а також для побутової техніки - праски, пароварки, зволожувача повітря. Очищена вода не призводить до утворення накипу, продовжуючи термін служби нагрівальних елементів домашніх приладів.

Мінералізація

До складу системи Filter1 RO 6-36M входить шоста ступінь очищення - картридж-мінералізатор. Він призначений для насичення води мінералами і мікроелементами.

Для чого потрібна мінералізація води?

В результаті очищення за технологією зворотного осмосу з води видаляються не тільки частинки забруднень, але також мінерали та мікроелементи. Крім того, мінеральний склад вихідної води, як правило, досить неоднорідний. Картридж-мінералізатор не просто насичує чисту воду мінералами, а робить це в кількості і пропорціях, оптимальних для організму людини.

Мінералізатор є циліндричний картридж, заповнений гранулами мінеральних речовин. В процесі фільтрації вода насичується необхідною кількістю мінералів. У мінералізатор вода надходить з накопичувального бака, тобто насичується мінералами безпосередньо перед вживанням.

Подвійний кран

Кран з подвійним вентилем забезпечує можливість вибору типу використовуваної води. Ви можете використовувати мінералізовану воду для пиття або просто очищену для приготування страв і напоїв.

Призначення системи зворотного осмосу Filter1 RO 6-36M з мінералізатором

Система зворотного осмосу Filter1 RO 6-36M з мінералізатором призначена для сімей до 5 чоловік. Очищена за допомогою фільтра вода підходить людям різного віку, в тому числі і маленьким дітям. Вона забезпечить вас і ваших близьких необхідною кількістю мінералів і мікроелементів.

Відгуки

Клас 
2018-01-17

Фільтр зворотнього осмосу

Користуюся не вперше і маю позитивні враження!
Перший раз звернувся за системою очистки води і як мені радили друзі "заглядав"на найдорожче з думкою,що так буде добре.
Отримавши вичерпну і зрозумілу "для хлопа"інформацію,зробив як порадили і замовив,те,на що навіть не дивився первинно.бо думав,як описано вище.
При трагічній якості трубопроводів та не дуже якісній воді з природи речей в моєму регіоні ефект є грандіозний.на мою думку.
Я маю якісну питтєву,після контролю можу скажати,що краща від бутильованої бо "свіжо зроблена"і не менш важливо дешева.
Не в порівняння до бутильованої чи пляшкової.
Щиро дякую за сумісне подолання сумнівів.

    Написати свій відгук!

    Напишіть відгук

    Система зворотнього осмосу Filter1 RO 6-36M з мінералізатором

    Система зворотнього осмосу Filter1 RO 6-36M з мінералізатором

    Система зворотнього осмосу Filter1 RO 6-36M для фільтрації води від шкідливих домішок, бактерій і вірусів. Підбір, швидка доставка по всій Україні