Пакетна пропозиція Buderus Logapak GB172i - 35 з бойлером Збільшити для перегляду

Пакетна пропозиція Buderus Logapak GB172i - 35 з бойлером

1721703005

Новий товар

Пакетна пропозиція Buderus Logapak GB172i-35 з бойлером для комплексу систем опалення

Детальніше

85 920 грн.

Характеристики

Пакетні пропозиціїЗ конденсаційними котлами і водонагрівачами

Інформація

Комплектація пакетної пропозиції  Logapak GB172i-35 

- конденсаційний котел Buderus Logapak GB172i-35  (колір чорний)

- бак водонагрівач SU200/5E на 200 літрів

- група безпеки баку SG160S

- комплект підключення баку AS1

- регулятор RC300 К

Загальна характеристика пакетної пропозиції  Logapak GB172i-35 

У широкому спектрі пакетних пропозицій Buderus Logapak GB172i — Ви, безсумнівно, знайдете варіант саме для свого випадку. Все, що Вам необхідно — вибрати відповідне рішення залежно від ваших потреб, розмірів будинку і способу життя, а основне обладнання опалювальної системи вже оптимально підібрано і об’єднано в пакетну пропозицію!

Також пакетні пропозиції Logapak GB172i можна з легкістю комбінувати з іншими пакетними пропозиціями, наприклад, Logapak Alpha, Delta або Omega на базі сонячних колекторів Buderus для отримання ще більших переваг від безкоштовної енергії Сонця! Пакетні пропозиції також ідеально поєднуються з тепловими насосами «повітря-вода» Buderus Logatherm WPL…AR у комбінованих системах теплопостачання.

За допомогою регулятора RC300 K ви можете контролювати до чотирьох контурів опалення зі змішувачем та до двох баків водонагрівачів. Ви можете обрати дві програми з вільним задаван- ням часу, такі як перша та друга зміна, а також ваші улюблені програми для швидкого доступу. Крім того, ви можете дати власну назву контурам нагріву.

Водонагрівачі Logalux SU...W білого кольору ідеально підходять до настінних котлів Buderus. Ви завжди підберете бак у залежності від Ваших потреб у гарячій воді. Зсередини бак вкритий спеціальною термоглазур’ю, яка забезпечує гігієнічність та надійний захист від корозії. А завдяки ефективній теплоізоляції вода у бойлері завжди гаряча, і Ви витрачаєте менше енергії для нагріву. Для всіх водонагрівачів Buderus теплові втрати знаходяться нижче значень, які допускаються нормами DIN, більше ніж на 30%.

Водонагрівачі Logalux SM — бівалентні баки з двома теплообмінниками для приготування гарячої води від геліосистеми у комбінації з опалювальним котлом. Антикорозійний захист бака забезпечує запатентоване покриття Buderus – термоглазур Duoclean MKT, завдяки якій досягається висока питна якість води та експлуатаційна довговічність бака. Logalux SM оснащений оглядовим люком, який використовується також для встановлення електроТЕНа (при необхідності додаткового догріву).

Технічна характеристика конденсаційного котла Buderus Logapak GB172i-35 ТУТ

Відгуки

Напишіть відгук

Пакетна пропозиція Buderus Logapak GB172i - 35 з бойлером

Пакетна пропозиція Buderus Logapak GB172i - 35 з бойлером

Пакетна пропозиція Buderus Logapak GB172i-35 з бойлером для комплексу систем опалення