Пакетна пропозиція Buderus S171-30 W Збільшити для перегляду

Пакетна пропозиція Buderus S171-30 W

1111118702

Новий товар

Пакетна пропозиція Buderus  S171-30 W для встановлення системи опалення

Детальніше

84 210 грн.

Характеристики

Пакетні пропозиціїЗ твердопаливними котлами

Інформація

Комплектація пакетної пропозиції Buderus S171-30 W

-сталевий опалювальний твердопаливний котел Buderus Logano S171-30 W

-клапан запобіжний термостатичний TS131

-бак мембранний розширювальний 25 л

-комплект підключення розширювального бака MAG 3/4 ''

-запобіжний клапан 1/2 " 2,0 бар

-клапан термостатичний VTC 511 1 1/4 ", 60 ° C

-циркуляційний насос контуру котла WILO RS 30/6

- регулятор тяги КА-RCK

Котел Buderus Logano S171 W - сталевий опалювальний котел, що працює на деревині, призначений для теплопостачання котеджів і не великих споруд різного призначення . Застосовується як окремий котел або в комбінації з опалювальним котлом, що працює на газі або дизельному паливі. Вид палива - деревина і відходи деревини.

Котел Buderus Logano S171 W має вбудований теплообмінник для захисту від перегріву в закритих системах опалення. Піролізне спалювання палива дає збільшення ККД на 4-7% та більш тривалий час роботи, якщо порівняти зі звичайним котлом. 

Клапан запобіжний термостатичний TS131 - температурний запобіжний клапан для систем опалення відповідно до EN 12828, є самостійним чинним клапаном. Він відкриває і скидає воду з генератора тепла або конденсатора при температурі 95C. Таким чином, клапан запобігає будь-якому значному підвищенню температури.

Бак мембранний розширювальний для систем опалення - сталевий бак синього кольору. Використовується для компенсації температурних розширень теплоносія в системах опалення.

Термостатичний змішувальний клапан VTC511 з нарізним сполученням 11/4 ".- призначений для використання з системами опалення, для захисту твердопаливних котлів потужністю до 150кВт від корозії і забруднення газоходу, а також для збільшення ефективності завантаження накопичувальних баків. Температура відкриття, ˚С 60

Циркуляційний насос котла WILO RS 30/6 - циркуляційний насос з мокрим ротором з різьбовим з'єднанням. Застосовується в системах водяного опалення, промислових циркуляційних системах, системах охолодження і кондиціонування. Підходить для монтажу з горизонтальним розташуванням валу;

Клемна коробка монтується в різних положеннях.

Ступінчасто налаштовується (3 ступеня) число обертів для регулювання потужності.

Простий і надійний монтаж завдяки практичній насадці під ключ на корпусі насоса. Спрощений електромонтаж завдяки клемній коробці легкорозьемнім і доступним з обох сторін підведенням кабелю; швидке з'єднання за допомогою пружних клем.

Технічні характеристики котла Buderus S171-30 W  ТУТ

Відгуки

Напишіть відгук

Пакетна пропозиція Buderus S171-30 W

Пакетна пропозиція Buderus S171-30 W

Пакетна пропозиція Buderus  S171-30 W для встановлення системи опалення