Кондиціонер Daikin FTXA20AT/RXA20AT чорне дерево

Новий товар

Daikin Stylish серії FTXA AТ - новий побутовий кондиціонер зі стильним дизайном і ультрасучасними функціями

Детальніше

51 034 грн.

Характеристики

Функціональне призначенняХолод - тепло
Тип фреонуR-32
Потужність побутових кондиціонерів7000BTU

Інформація

Колір чорне дерево.

Характеристика настінного кондиціонера Daikin Stylish FTXA20AT/RXA20AT

Спліт система Daikin Stylish поєднує в собі ідеальний дизайн і передові технології, що забезпечують ідеальне рішення для управління кліматом. Товщина всього 18,9 см - є найтоншою на ринку в цьому сегменті кондиціонерів. Завдяки ексклюзивним технологічним інноваціям, Daikin Stylish пропонує вам найкраще з точки зору комфорту, енергоефективності, надійності і контролю.

Дизайн внутрішнього блоку розроблений відповідно до новітніх технологій. Внутрішній блок виконаний в сріблястому, білому або чорному кольорах. Тепер є можливість вибрати саме той колір, який припаде до душі і гармонійно впишеться в дизайн Вашого приміщення. При запуску передня панель переміщається паралельно корпусу. Завдяки цій функції підвищується ефективність механізму і не втрачається краса зовнішнього вигляду, а закруглені кути додають витонченості стилю, в якому виконаний дизайн кондиціонера.

Унікальний новий тип вентилятора оптимізує режим повітряного охолодження і циркулює повітря дуже енергоефективно. При цьому шуми знижені до мінімуму.

У внутрішньому блоці встановлено модернізовані клапани які створюють ефект Коанда. Такі клапани ідеально фокусують потік повітря і сприяють тому, що розподіл температури по простору відбувається рівномірно і раціонально. Якщо виставити охолоджуючий режим, два клапана будуть посилати повітряні потоки вгору, виключаючи виникнення нікому не приємних протягів. Режим обігріву передбачає те, що клапани будуть спрямовані вниз, так простір прогріється максимально, і в приміщенні встановиться комфортна температура.

Інноваційні технології кондиціонера Daikin Stylish FTXA20AT/RXA20AT

На внутрішньому блоці встановлений особливий термодатчик Gird Eye Sensor. Він має інфрачервону температурну сітку, яка забезпечує рівномірне охолодження або обігрів навіть в найвіддаленіших куточках приміщення. Датчик сканує температурні показники поверхонь всіх об'єктів в кімнаті, після чого здійснює розподіл повітряних потоків в ті зони, яким це особливо необхідно.

Комфортні умови в приміщенні обумовлюються не тільки оптимальним температурним режимом. Так само важливо, щоб повітря в кімнаті було свіжим і чистим. До кондиціонера Daikin Stylish впроваджена спеціальна технологія Flash Streamer, що розрахована на ефективне усунення частинок пилу, алергенів і запахів, що забезпечує ідеальну якість повітря. Технологія полягає в інтенсивній виробленні електронів, які виробляють швидку активацію молекул азоту і кисню. Виникає потужна окислювальна реакція, яка знищує небезпечні бактерії, цвіль, спори грибків, і навіть здатна нейтралізувати віруси грипу.

Крім цього, тепер стандартна комплектація спліт системи Daikin Stylish FTXA AS доповнена онлайн-контролером, який дозволяє здійснювати управління кондиціонером з будь-якої точки світу. Для цього розроблено спеціальний додаток Daikin Online Controller. Він встановлюється на планшет або смартфон, який підключений до інтернету. Програма багатофункціональна. Є можливість зручну відстежувати споживання електроенергії, виставляти потрібну температуру, перемикати режим роботи, включати очистку повітря, міняти швидкістю вентилятора. Також передбачена функція спеціального таймера. Тепер ви можете самостійно складати розклад на включення / вимикання кондиціонера відповідно до обставин і вашими особистими потребами.

Кондиціонер Daikin Stylish використовує новий холодоагент R-32, найефективніший і з мінімальним впливом на навколишнє середовище.

Технічні характеристика настінного кондиціонера Daikin Stylish FTXA20AT/RXA20AT

 • Тип внутрішнього блоку - настінний
 • Інвертор    Так
 • Діапазон робочих температур (обігрів) * З -15 ... + 18
 • Діапазон робочих температур (охолодження) * З  -10 ... + 46
 • На площу 20 м²
 • Охолодження 2.00 кВт
 • Обігрів 2.50 кВт
 • Країна збірки Чехія
 • Колір корпусу сріблястий
 • Сезонна енергоефективність SEER 8.75
 • Марка компресора   Daikin
 • Клас енергоефективності   A +++
 • Рівень шуму, дБ (А)    19
 • Максимальна довжина між зовнішнім і внутрішнім блоком   20 м.
 • Перепад висот внутрішнього і зовнішнього блоку  15 м.
 • Гарантія  5 років
 • Розміри внутр. блоку 295*798*189
 • Розміри зовн. блоку 550*765*285

Відгуки

Напишіть відгук

Кондиціонер Daikin FTXA20AT/RXA20AT чорне дерево

Кондиціонер Daikin FTXA20AT/RXA20AT чорне дерево

Daikin Stylish серії FTXA AТ - новий побутовий кондиціонер зі стильним дизайном і ультрасучасними функціями