Комплект картріджей для системи RObustPRo Збільшити для перегляду

Комплект картріджей для системи RObustPRo

CHVROBUSTPRO

Новий товар

Комплект картріджей  для системи RObustPRo для фільтрів зворотнього  осмосу для кав'ярень та ін

Детальніше

1 199 грн.

Інформація

Комплект картриджів для системи RObustPRo включає в себе 4 змінних модуля, склад яких забезпечує підготовку ідеальної води для приготування кави. Картриджі призначені для фільтра Ecosoft RObustPro, створеного спеціально для ресторанів і кав'ярень.

Склад комплекту картріджей  для системи RObustPRo

До складу комплекту входить 2 картриджа попереднього очищення, вугільний фільтр поста і спеціальний картридж RObustPRo. Мембрана в комплект не входить і купується окремо.

1. Поліпропіленовий картридж

Картридж грубої очистки з пресованого поліпропілену призначений для видалення механічних домішок. Він очищає воду від частинок мулу, піску, іржі та окалини.

2. Вугільний картридж

Вугільний картридж другого ступеня очищення призначений для видалення хлору, органічних і хлорорганічних сполук. Матеріалом для виготовлення картриджа служить натуральне екологічно чиста сировина - шкаралупа кокосових горіхів.

3. Постфільтр з пресованого кокосового вугілля

Картридж-посткарбон покращує органолептиком води, що пройшла очищення в мембрані зворотного осмосу. Матеріалом картриджа служить активоване вугілля на основі кокосової шкаралупи. В результаті очищення поліпшується смак, колір і запах води.

4. Спеціальний картридж RObustPRo

Картридж RObustPRo надає очищеній воді якості, оптимальні для приготування смачного і ароматної кави. Він розроблений фахівцями Ecosoft спеціально для фільтра RObustPRo. Проходячи через матеріал картриджа, вода насичується необхідною кількістю кальцію і магнію. Мінеральний склад картриджа підібраний відповідно до рекомендацій Європейської асоціації спешіеліті кави (SCAA).

Призначення картріджей  для системи RObustPRo

Комплект картриджів розроблений спеціально для фільтра зворотного осмосу Ecosoft RObustPro. Склад комплекту підібраний таким чином, щоб забезпечити найбільш оптимальні параметри води для приготування кави.

Відгуки

Напишіть відгук

Комплект картріджей для системи RObustPRo

Комплект картріджей для системи RObustPRo

Комплект картріджей  для системи RObustPRo для фільтрів зворотнього  осмосу для кав'ярень та ін