Компанія “Будвест монтаж” турбується про своїх клієнтів, тому пропонуємо тільки якісну продукцію європейських виробників. Для нас важлива наша репутація і ваша схвальна оцінка комфорту виконаних об’єктів.

“Будвест монтаж” гарантує якісне опалювальне, кліматичне та вентиляційне обладнання, яке роками завоювало свій авторитет на ринку інженерних мереж.

На обладнання Buderus і Bosch встановлений гарантійний період - 2 роки. Ми, як продавець, видаємо гарантійні зобов'язання у формі талону. Гарантійний талон забезпечує безкоштовний ремонт обладнання протягом гарантійного періоду. Гарантійний та післягарантійний ремонт виконують авторизовані сервісні центри (АСЦ) Buderus .

Більш детальну інформацію про АВС можна отримати на сайті Buderus за посиланням https://www.buderus.ua/service/service-centers.html, зокрема у Львові на сайті www.servisant.com.ua

Крім того клієнти в онлайн режимі можуть оформити запит на ремонт та технічне обслуговування обладнання Buderus, Bosch та ін.

Ви можете обміняти або повернути товар протягом 14 днів після покупки. Це право гарантує Вам «Закон про захист прав споживача» на товар, який не був у використанні, а також якщо збережено товарні пломби, ярлики і споживчі якості товару.

Для того щоб повернути або обміняти товар переконайтеся що:

- товар не використовувався, і не має слідів використання: подряпин, сколів, потертостей;

- товар повністю укомплектований і не порушена цілісність упаковки;

- збережені всі ярлики і заводське маркування.

Деталі повернень по кожному випадку обумовлюються індивідуально з менеджером магазину.

Обладнання Ensol встановлений гарантійний період 10 років.

Кліматичне обладнання Daikin —3 роки на все обладнання. 

Компанія “Будвест монтаж” завжди готові надати Вам інформаційно-технічну підтримку в будь-яких питаннях.