«Будвест монтаж» - філософія комфортного клімату

Облагородження власного будинку, розважального комплексу чи промислового об’єкту – одне із пріоритетних завдань справжнього господаря, керівника, солідного бізнесмена... А створення сприятливого мікроклімату приміщення – визначальний крок на шляху до його вирішення. Компанія «Будвест монтаж» допоможе Вам зробити цей відповідальний крок правильно та якісно. Адже, як засвідчує досвід, саме якість є головним критерієм вибору продукції на сучасному ринку.

Отож… Хто ми і звідки?!

Компанія «Будвест монтаж» – офіційний представник провідних європейських виробників теплотехнічного обладнання у Львові та регіонах Західної України. Старт нашої діяльності припав на 2004 рік. За роки своєї роботи ми встигли досконало проаналізувати та вивчити ринок кліматичного устаткування, а тому забезпечуємо своїх Клієнтів виключно високоякісною продукцією.

Що ми пропонуємо?

У нас Ви можете підібрати та купити якісні системи опалення, водопостачання, каналізації, вентиляції, кондиціонування, фільтрації води, вибрати енергозберігаючі технології від провідних виробників Європи.

Створення якісного, надійного та комфортного мікроклімату для Клієнтів – кредо діяльності нашої фірми. Для втілення його в реальність, ми забезпечуємо всіх своїх клієнтів широким асортиментом послуг, а саме:

  • Проектування, теплотехнічний розрахунок, підбір обладнання;

  • Консультації щодо застосування альтернативних джерел енергії (геліоколектори, теплові насоси, фотовольтаїка);

  • Швидкий підбір та продаж обладнання.

  • Монтажні роботи

Як бачите, для Вас включено все!