Побутові фільтри Товарів у наявності: 33

Підкатегорії

  • Системи зворотнього осмосу
    На сьогоднішній день найефективнішим фільтром для отримання чистої питної води є система зворотнього осмосу. Жоден з фільтрів не може забезпечити подібного ступеня очищення. Основний елемент осмосу, що дозволяє отримати воду високого ступеня очищення — це тонкоплівкова поліамідна мембрана, що забезпечує ступінь очищення води до 98-99%. Діаметр отворів такої мембрани відповідає розміру молекул води. Завдяки цьому, мембрана пропускає самі молекули води або речовини, розмір молекул яких ще менше (розчинений у воді кисень, водень і т.п.) і усуває до 96-98% всіх розчинених у воді хімічних і мінеральних домішок. Даний метод очищення хороший тим, що видаляються повністю органічні речовини, але у воді залишається кисень. У результаті, на виході з системи вода завжди свіжа і смачна.
  • Проточні системи фільтрації води
    Фільтри настільні проточні – видаляють механічні забруднення, хлор, хлорорганічні сполуки. Легко підключаються безпосередньо до кухонного крану за допомогою універсальних перехідників, що входять в комплект. Фільтри прості у використанні, але мають не великий ресурс роботи (до 1200 літрів).Фільтри проточні 2-х або 3-х елементні — забезпечують більш якісне очищення води. Характеризуються високою продуктивністю і ще більшим ресурсом роботи (до 3000 літрів). Очищають воду від всіх механічних забруднень, хлору, пестицидів, коригують смак та запах води. Змінні фільтрувальні елементи підбираються в залежності від потреб споживача. Чим більше ступенів фільтрації, тим якісніше очищення води.
  • Магістральні фільтри
    Магістральні фільтри – це колбові фільтри, які встановлюються на вході водопровідної системи і очищають воду від різних типів забруднення (бруду, піску, ржавчини, хлору, тощо). Рівень очищення води залежить від типу картриджа, який встановлюється в колбу фільтра. Як правило, застосовуються механічні (шнуркові, поліпропіленові) та вугільні картриджі. Залежно від якості вхідної води та бажаного рівня очищення магістральні фільтри можуть бути одно-, дво- або трьохступінчастими. Поєднуючи різні види картриджів можна якнайкраще очистити вхідну воду, а також захистити побутову техніку. Магістральні фільтри можуть встановлюватися в магістраль як холодної, так і гарячої води.
  • Глечики та фільтри для дому
на сторінку
Показані 1 - 18 із 33 пунктів
Показані 1 - 18 із 33 пунктів